Historicky první výcvikový areál v ČR

Druhý největší areál tohoto druhu v ČR se rozkládá na rozloze cca 12 hektarů. Tři samostatné učebny – každá s kapacitou až 24 osob vybavené projekční technikou (dataprojektor + PC, video + TV, zpětný projektor, plátno), restaurace. Možnost využít vstupní halu s kapacitou až 50 osob. Čtyři samostatné kluzné plochy: rovinka, zatáčka, kopec končící zatáčkou (výcvik v obou směrech) a kluzná plocha s úhybnou deskou. Technické vybavení ploch: příčné vodní bariéry, různé druhy povrchů, aquaplaningová dráha, měření rychlostí.

Další vybavení areálu (není ve standardním programu kurzu – lze využít po předchozí dohodě)

  • půjčovna motokár s vlastní tratí (cca 500 m okruhem, startovní světla, měření časů každé motokáry)
  • dětské dopravní hřiště, škvárové hřiště
  • kartingový závodní okruh
  • U rampa – „skate park“
  • trať pro vozidla OFF ROAD

Kde nás najdete

GPS Loc: 49°56’25.05″N, 16°10’4.96″E

Příjezd od Hradce Králové po E442:
Vjedete do Vysokého Mýta, ze silnice E 442 neodbočujete, téměř na konci města na kruhovém objezdu vyjedete třetím výjezdem před čerpací stanicí Shell odbočíte doleva a ihned doprava (za čerpací stanicí), dále pokračujete rovně cca 100 m k bráně autodromu.

Pro více info můžete navštívit i webové stránky polygonu www.autodromvmyto.cz.