Zažijte ten správný adrenalin!

Hodláte uspořádat prezentaci Vaší firmy pro obchodní partnery nebo zákazníky? Organizujete pro Vaše zaměstnance, spolupracovníky poradu, školení, pracovní setkání, případně oslavu a pod.? Nebo chcete utužit pracovní či obchodní vztahy?

Nabízíme Vám využití našich prostor a služeb. Pomůžeme se zajištěním, organizací a zajistíme po vzájemné dohodě případný vhodný doplňkový program, který nenaruší a vhodně doplní Vaše záměry a podpoří cíl Vámi pořádané akce.

Nabízíme Vám:

Doplňkový program může obsahovat vše od zábavy počínaje a výcvikem konče. Lze do něho zahrnout vyžití pro Vaše hosty i rodinné příslušníky. Pro orientaci níže uvádíme předhled zákazníky nejčastěji využívaných možností:

  • prostory pro Vaší vlastní prezentaci včetně projekční techniky (dataprojektor, ozvučení, apod.)
  • krátký společný úvod (průběh akce, organizační a bezpečnostní pokyny)
  • program dle různých druhů dopravních prostředků (osobní, nákladní, BUS, Off Road, motocykly)
  • výcvik na kluzných plochách (viz kurzy bezpečné jízdy)
  • výcvik na okruhu autodromu (viz kurzy sportovní jízdy)
  • doplňkové body programu (motokáry, sportovní a zábavné (taxi) jízdy s našimi sportovními jezdci a vozidly, referentské školení, jízdy zručnosti, jízdy na trati Off Road)
  • doprovodné služby – oběd, občerstvení, catering, ubytování, tlumočení a další dle Vašeho přání a technických možností konkrétního areálu (hostesky, dětské dopravní hřiště se zajíštěním péče o děti, vyhlídkové lety, služby kadeřníka-vizážisty, kondiční jízdy pro dospívající mládež atd.)

Počet osob, obsah a rozsah akce je vždy předem projednán a závisí na přání zákazníka a kapacitě prostor. Při přípravě akce je také (při jejím zajišťování ve spoluráci se zákazníkem) dbáno na udržení kvality, bezpečnosti účastníků a minimalizaci rizik.

Ceny Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Kontaktujte nás